Witaj szkoło!

3 września w poniedziałek odbyła się w naszej szkole inauguracja nowego roku szkolnego 2012/2013. Na uroczystości obecna była cała społeczność szkolna, uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Dyrektor szkoły pani Renata Michalik skierowała serdeczne słowa do wszystkich zebranych.

Uczniów zapewniła, iż w każdej trudnej sytuacji spotkają się z wszechstronną pomocą nauczycieli i wychowawców, którzy pomogą im również ukształtować osobowość, rozwinąć zainteresowania i wskazać dalszą ścieżkę rozwoju. Szczególnie ciepło zwróciła się do pierwszoklasistów, dla których było to niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ dopiero rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą. Pani Dyrektor podkreśliła również jak ważną rolę w osiąganiu przez uczniów sukcesów oraz radości z chodzenia do szkoły jest dalsza, szeroko pojęta współpraca pomiędzy nauczycielami, rodzicami i wszystkimi, którym nieobojętny jest los szkoły.