Dzień Edukacji Narodowej 2012

„Z okazji Dnia Edukacji Narodowej my uczniowie dziękujemy za: trud i serce, pomoc, dobre rady, wiarę w nas, kartkówki, tony lektur, sprawdziany, piątki i jedynki, wyrozumiałość, cierpliwość, wycieczki. Życzymy: pomyślności, cierpliwości, manny z nieba, wygodnych butów, willi z basenem, podwyżki, uśmiechu, radości, satysfakcji, ogromnej energii, świetlanej przyszłości, wiecznej młodości, genialnych pomysłów, wygranej w totka oraz grzecznych dzieci…”

Takie oto życzenia w formie prezentacji  skierowane zostały do wszystkich nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły i przedszkola.Akademię pomogły przygotować panie: Ewelina Piękoś i Halina Gulis. Nad chórem szkolnym pieczę sprawował p. Grzegorz Stec. Natomiast uroczystość prowadzili Marlena Marć i Bartek Madej. Na akademii zaprezentowane zostały w humorystyczny sposób  horoskopy nauczycieli, które pozwolą uczniom zachować ostrożność, przewidzieć komplikacje oraz uniknąć stresujących chwil w szkole. Swój aktorski i kabaretowy talent po raz kolejny zaprezentowała Andżelika Słota. Artur Kramarczyk  wyrecytował wiersz o nauczycielach a dziewczęta z klasy szóstej (Amelia Dydyńska, Wiktoria Piękoś, Weronika Słota, Ola Wilk) przedstawiły własny układ taneczny. Ten szczególny dzień zakończył się odśpiewaniem głośnego „100 lat” przez wszystkich uczniów naszej szkoły.