Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020.

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września 2019r. uroczyście pożegnaliśmy wakacje, a przywitaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Przybyliśmy do szkoły z optymistycznym nastawieniem i z zapałem do pracy. Zebraliśmy się wszyscy na hali sportowej, gdzie odbyła sie uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Po krótkiej części artystycznej głos zabrała Pani dyrektor;  powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów, szczególną uwagę zwracając na tegorocznych pierwszoklasistów, którzy na dobry początek otrzymali słodkie co nieco.

Z kolei wszystkim uczniom i nauczycielom pani dyrektor życzyła wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Po części oficjalnej uroczystości, udaliśmy  się na spotkania z wychowawcami klas. Cieszymy się z powrotu do szkoły ale cały czas towarzyszyła nam myśl: za 10 miesięcy znów będą wakacje! W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w szkole oraz radości z realizacji swoich małych i dużych planów.