Rozstrzygniecie konkursu

13 listopada 2012 został rozstrzygnięty konkurs plastyczny realizowany w ramach projektu "Szukamy rady na nasze odpady" . Organizatorem tego konkursu był  Związek Gmin Dorzecza Wisłoki. Przedmiotem konkursu było wykonanie komiksu promujacego ekologiczny styl życia (temat skierowany do młodzieży gimnazjalnej oraz klas IV-VI )oraz pracy przestrzennej z wykorzystaniem surowców wtórnych (temat skierowany do dzieci klas I-III) W naszej szkole młodzież stworzyła bardzo ciekawe prace, pełne przemyślanych, twórczych pomysłów na promowanie ekologicznego stylu życia.

W efekcie, komisja konkursowa zauważyła kilka prac naszych uczniów - wyróżnione zostały: Julia Borek kl. III za formę przestrzenną oraz trzy uczennice, które wykonały komiks ekologiczny - Kiga Dębska kl.V, Andżelika Słota kl.II gim, Gabriela Kliś kl.III gim. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w Jaśle, na którym prócz odebrania atrakcyjnych nagród, dziewczynki miały okazję  obejrzeć interesujacy program artystyczno- taneczny. Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!