Zaczynamy nowy etap

Z dużą ciekawością 1 września przyszliśmy do szkoły, by rozpocząć naukę w nowej rzeczywistości. Wszystko właściwie było nowe i inne. Zaczęliśmy naukę w czwartej klasie, czyli: wielu nauczycieli, nowa pani wychowawczyni, nowe sale lekcyjne, nowe przedmioty. Szybko okazało się, że trochę uwagi  i poradziliśmy sobie z wszelkimi zawiłościami. Pomocni bardzo okazali się nauczyciele no i oczywiście pani wychowawczyni, która miała utrudnione zdanie, bo widzimy się z nią tylko na dwóch godzinach w tygodniu. Rozpoczynając rok szkolny postanowiliśmy trzymać poziom z lat wcześniejszych ale okazało się, że nie będzie to takie łatwe. Więcej zadań, więcej nauki i tak    w ogóle dużo obowiązków – ale damy radę. Nasza nowa sala bardzo się nam podoba, jest  w niej dużo ciekawych starych przedmiotów, które chętnie oglądamy jak pani na pozwoli. Ten rok na pewno będzie ciekawy.