Nareszcie wakacje

W piątek, ostatni raz w tym roku szkolnym zebraliśmy się w naszej klasie, by odebrać świadectwa. Niby należałoby się cieszyć, ale chyba nie bardzo nam się chciało uśmiechać. Ten rok szkolny zapowiadał się bardzo ciekawie, bo nowi nauczyciele, nowe przedmioty, nowe sale lekcyjne i wiele nowych rzeczy. Niestety trochę nie wyszło, ale na szczęście to nie nasza wina. Do szkoły pochodziliśmy w sumie ze 3,5 miesiąca a reszta to siedzenie w domu  z dala od koleżanek i kolegów i nauka zdalna. Ciężko się było do tego dostosować, ale pomału daliśmy radę. Okazało się jednak, że wyniki na świadectwach nie bardzo wszystkich satysfakcjonują. Tylko 8 z nas ma świadectwo z paskiem, a może byłoby więcej   w normalnych okolicznościach. Trudno, w przyszłym roku postaramy się bardziej. Ale należy pochwalić za wyniki Gabrycie, Ewe, Dawida,Dominika, Fabiana,Patryka i dwóch Filipów. Niektórym brakło bardzo niewiele – i tu trochę można „popłakać”. No cóż za rok będzie lepiej. Teraz idziemy na wakacje i mamy nadzieję na dużo ciekawych przygód.  AHOJ  PRZYGODO !!!!!