PO RAZ DRUGI W UZDROWISKU

Po powrocie do szkoły z nauki zdalnej, na początku czerwca pojechaliśmy do Rymanowa Zdroju na zieloną szkołę, aby odświeżyć relacje koleżeńskie. Na początku klasy czwartej także bawiliśmy się i poznawali uroki uzdrowiska i okolic. Tym razem gościliśmy w DWD latem. Była piękna pogoda, dlatego większość czasu spędziliśmy na świeżym powietrzu. Chodziliśmy po szlakach turystycznych i podziwiali piękno przyrody Beskidu Niskiego. Na ścieżkach spotykaliśmy padalce, żmije, jaszczurki a w oczkach wodnych obserwowaliśmy polujące  zaskrońce. Szczególnie atrakcyjnie prezentowały się ukwiecone łąki. Największy problem mieliśmy z poruszaniem się , ponieważ nie zmuszane do wysiłku nogi w czasie  nauki zdalnej nie chciały nas nieść. Zabawy na podwórku, oraz przy budynku dostarczyły wiele emocji. Było dla nas zaskoczeniem , że można żyć bez telefonu komórkowego i   całkiem nieźle się bawić. Najważniejsze, że byliśmy wszyscy razem i czuliśmy się świetnie.