Zabawa karnawałowa

14 stycznia odbyła się nasza  klasowa zabawa karnawałowa. W tym dniu dzieci miały okazję wcielić się w ulubionych bohaterów i zaprezentować ciekawe stroje. Przed wspólnymi pląsami poznawaliśmy dobre maniery w tańcu. Dzieci chętnie podjęły próby taneczne do prezentowanych tańców ludowych i towarzyskich. Bezkonkurencyjny okazał się taniec góralski, który wszystkim najbardziej przypadł do gustu, mimo trudności w wykonywaniu jego tanecznych kroków. Później przyszedł czas na prezentację strojów i tańce przy ulubionej muzyce. Kolorowe serpentyny wykonane przez dzieci stały się dodatkową inspiracją w tanecznych pląsach. Zabawa była okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze. Kolejny bal karnawałowy już za rok! Mamy nadzieję, że będzie to „Bal na 100 par” wspólnie z koleżankami i kolegami z pozostałych klas.