BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 28 stycznia 2022 uczniowie klasy III bawili się na klasowej zabawie karnawałowej. Tego dnia sala 103 zamieniła się w salę balową. Tegoroczna zabawa wzbudzała u dzieci dużo radości. Udekorowana sala stworzyła wyjątkowy klimat. Dzieci zachwyciły swoimi strojami i przebraniami, wyglądali inaczej niż zwykle – pięknie. Ulubione melodie i słowa piosenek, które dzieci dobrze znały, poruszały ich do wspólnej zabawy i śpiewu. Nie zabrakło także wodzirejki, która pięknie tańczyła do melodii ulubionej piosenki a pozostali naśladowali jej ruchy. W trakcie przerwy uczniowie mogli ugasić pragnienie pysznym napojem i posilić się słodkimi przekąskami J. Bal umożliwił dzieciom i pani spędzenie czasu w miłej i sympatycznej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła  nam wiele radości.