Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka odbył się wyjazd uczniów klas drugich do Pstrągowej, gdzie na dzieci czekało wiele atrakcji.  Najpierw wyruszyliśmy stromą drogą przez las, która prowadziła do zabudowań Rancza.  Po słodkim poczęstunku odbyły się  warsztaty pieczenia proziaków. Samodzielnie wykonane bułeczki bardzo wszystkim smakowały. Później dzieci pokonywały tor przeszkód „Małpiego gaju”, karmiły zwierzątka w minizoo, podziwiały krajobraz z wieży widokowej i wysłuchały informacji na temat budowy indiańskiego namiotu. Po smacznych kiełbaskach przyszedł czas na zjazdy  po torze pontonowym  i na letni kulig. Pobyt bardzo się dzieciom podobał i przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń.  1 czerwca  był  niezwykłym dniem w naszej klasie.  Uczniowie przyszli do szkoły kolorowo ubrani, a zamiast plecaków pojawiły się różne pomysłowe  zamienniki.  Był to czas na wspólne zabawy i słodkie niespodzianki.  Radość i uśmiech na twarzy były najlepszym podziękowanie za takie wspaniałe atrakcje z okazji Dnia Dziecka.