„Znów są wakacje”

Nadeszły wreszcie wyczekiwane wakacje. Teraz słońce, woda i przygoda przed nami. Ten rok szkolny był dość wyczerpujący, bo po dwóch latach pandemii i nauczania zdalnego, musieliśmy wdrożyć się w normalny tok nauki. Dlatego oceny na świadectwach są niestety trochę słabsze. Na całe szczęście, są wśród nas tacy, którzy mogą pochwalić się sukcesami. Najwyższą średnią uzyskała nasza koleżanka Gabrysia, która także oprócz bycia prymuską otrzymała „złoty promyk” – jako dowód na to, że najbardziej ją lubimy. W wyróżnieniach towarzyszyli jej trzej „muszkieterowie” Filip, Filip i Patryk. Chłopaki mieli troszkę gorszą średnią, ale zasłużyli na nagrodę i wyróżnienie. Szkoda tylko, że niektórym troszeczkę brakło do świadectwa z paskiem. Teraz będziemy odpoczywać, a od przyszłego roku od początku zabierzemy się do nauki.