Witaj Trzecia Klaso!

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, jako Trzecioklasiści. Wspólnie z uczniami naszej szkoły uczestniczyliśmy w uroczystej akademii z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23. Z uwagą wysłuchaliśmy przedstawienia słowno-muzycznego opowiadającego o tragicznych wydarzeniach 1 września 1939 roku i długich latach  walki o wolność. W drugiej części uroczystości pożegnaliśmy gorące lato i wakacje oraz powitaliśmy rozpoczynający się nowy rok szkolny. Następnie przeszliśmy do klasy na pierwsze organizacyjne zajęcia w klasie trzeciej. 2 września  wybraliśmy naszych przedstawicieli do Samorządu Klasy. Zostali nimi: Aleksandra Matłok – przewodnicząca oraz Julia Cygan i Adam Kostka – zast. przewodniczącej. Wybranym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy, by wzorowo wywiązywali się ze swoich obowiązków.