W nowym roku szkolnym

Skończyły się wakacje, więc z radością i nowymi oczekiwaniami wróciliśmy do szkoły. Szkoła powitała nas nowymi dekoracjami, uśmiechniętymi buziami koleżanek i kolegów, kolorowymi podręcznikami i życzliwością pracowników. Pożegnaliśmy Nikodema, który odszedł do szkoły w Dębicy, powitaliśmy Amelkę z Woli Wielkiej. Jest nas wciąż dwadzieścia dwoje przyjaciół w piątej klasie. Będziemy się w tym roku uczyć geografii, która pozwoli poznać nasz kraj ojczysty. Mamy inną nauczycielkę matematyki, z którą będziemy rozwijać nasze umiejętności liczenia i poznawać tajniki tej ścisłej dziedziny wiedzy. Sala lekcyjna przywitała nas jesiennymi barwami, bo przyroda niebawem zmieni swoje kolory na odcienie żółci i brązu. Jesteśmy zadowoleni i pełni sił do zdobywania nowej wiedzy. Bardzo się cieszymy, że w gronie przyjaciół i miłej atmosferze będziemy spędzać czas.