Wspólny czas – ognisko

Po południu 16 września spotkaliśmy się, aby wspólnie wesoło spędzić czas. Zorganizowaliśmy ognisko, piekliśmy kiełbaski i ziemniaki, które ogromnie nam smakowały. Przede wszystkim jednak chcieliśmy pożegnać Justynkę, która wyprowadza się do innej miejscowości. Podarowaliśmy jej na pamiątkę zdjęcia, aby pamiętała wspólnie z nami spędzony rok. Czas minął nam na grach i zabawach sportowych, które pomógł nam zorganizować pan Stefan, student odbywający praktykę w naszej szkole. W zabawie przeszkodziła nam na chwilę ogromna ulewa, więc schroniliśmy się pod wiatami. Później graliśmy w podwójnego berka, skakaliśmy całą klasą przez długą skakankę, bawiliśmy się w wyścigi w workach i przeciągaliśmy linę. Rodzice przygotowali dla nas słodkie pyszności, przynieśliśmy wspaniałe smakołyki. Odwiedzili nas rodzice Eryka, Szymka i Adasia, by spędzić z nami czas. To było bardzo miłe popołudnie, które pozwoliło poznać się lepiej i bawić się beztrosko.