Ach to czytanie!

Trzeba przyznać, że czytać umiemy, ale niestety nie bardzo nam się chce i to jeszcze kiedy? – w czasie przerwy. Nasza szkoła wzięła udział w akcji bicia rekordu uczniów czytających podczas przerwy, no niestety, my jakoś słabo dołączyliśmy się do tego. Część z nas, na jednej przerwie była bardzo głodna i zwyczajnie długo jedliśmy posiłek na stołówce. A na drugiej długiej przerwie, to po prostu tak byliśmy zajęci, że nasza pani nigdzie nie mogła nas znaleźć. Chyba na pochwałę zasłużyła Gabrysia, której przypadła misja wypożyczanie książek, a  towarzyszył jej  Filip w roli … . Udało się wychowawczyni  wychwycić: Wiktorię, Madzię, Ewę no i naszego „orła” Bartusia, którzy próbowali  rozczytać się w wypożyczonych na tę okazje pozycjach książkowych. Brawo, że chociaż Wy uratowaliście honor klasy.