Bal karnawałowy

Karnawał to czas na wesołą zabawę. Również w naszej szkole, 8 lutego odbył się bal karnawałowy dla klas I – III Wzbudził on u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowana kolorowymi balonami, złotą kurtyną i serpentynami sala lekcyjna stworzyła inspirujący klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać zarówno uczniów jak i nauczycieli. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci. Kostiumy budziły zaskoczenie i zachwyt. Prowadzący animatorzy zachęcali do  tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Wszyscy świetnie się bawili. W trakcie balu był również czas na słodką przekąskę. Czas spędzony w miłej atmosferze pozostanie na długo w naszej pamięci.