Ostatni raz w naszej klasie

Ostatni raz przyszliśmy do szkoły , odświętnie ubrani, wzruszeni, na wyjątkową okoliczność – zakończenie roku szkolnego i nauki w szkole podstawowej w Straszęcinie. Kończymy naukę w szkole podstawowej w Straszęcinie. Przez 8 lat  wiele się działo jak w   filmie relacjonującym  pobyt w szkole. Rozwinęliśmy się fizycznie i umysłowo,  przyswoiliśmy sobie  wiedzę z wielu dziedzin nauki, rozwinęliśmy się społecznie, bawiliśmy się także. Niezapomniane lata.

Po części artystycznej po raz ostatni usiedliśmy na swoich miejscach w klasie. Chcemy zabrać do serca wszystkie piękne chwile jakie przeżyliśmy w szkole. Dziękujemy nauczycielom, wychowawcom i kochanym rodzicom, że dzięki ich pomocy dotarliśmy do brzegu. Rozchodzimy się do różnych szkół i miast. Przed nami nowe wyzwania. Radośnie patrzymy w przyszłość.  Żegnajcie pierwsze szkolne mury !!!