Już w klasie trzeciej

Czwartego września rozpoczął się kolejny rok szkolny. Po uroczystej Mszy św. zebraliśmy się na hali sportowej, gdzie wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor i obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez naszych starszych kolegów. Następnie udaliśmy się do klasy, gdzie poznaliśmy nowego kolegę Filipa. W tym roku szkolnym w naszej klasie jest 22 uczniów. Weseli i pełni energii do pracy i zabawy wkroczyliśmy w nowy rok szkolny. W kolejnych  dniach nauki wspólnie ustaliliśmy zasady zachowania, a w demokratycznych wyborach wybraliśmy samorząd klasowy . Przewodniczącą został Franciszek Koziara, zastępcą Amelia Koziara, a sekretarzem Dawid Cebulak. Gratulujemy zwycięzcom. W obecnym roku szkolnym przystąpiliśmy do realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Klasa w terenie oraz w programie Zdrowo i Sportowo. Mamy nadzieję, że oprócz nauki będziemy się dobrze bawić.