I liście już opadły…

Co się działo u nas w listopadzie? No, jak zwykle – duuużo się działo. Po pierwsze, jak chyba wszyscy Polacy obchodziliśmy bardzo uroczyście Święto Niepodległości. Nasi soliści jak zwykle nie zawiedli – co tu dużo gadać… dumni jesteśmy, ale też pozostali starali się jak mogli. Wzięliśmy też udział w „kolorowym tygodniu”, w spotkaniu z lekarzem, którego tematem była "szkodliwość spożywania napojów energetycznych", obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia konkurując kto z nas najszybszy w jej znajomości i rozwiązując różne zagadki logiczne, niektórym znów udało się zdobyć nagrody w konkursie plastycznym – brawo! Wzięliśmy też udział w zabawie andrzejkowej i pojechaliśmy pierwszy raz w tym roku szkolnym na lodowisko, a niektórzy z nas pierwszy raz w życiu – zabawa była przednia, nie przesadzamy!