Podsumowanie akcji „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”

Został rozstrzygnięty projekt ekologiczny na zbiórkę elektrośmieci. Akcja miała na celu zebranie zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Nasza szkoła z wielkim entuzjazmem włączyła się do tego przedsięwzięcia. Zbiórka trwała od 24.10 do. 06.12.2023 r. Z radością ogłaszamy, że naszej szkole udało się uzbierać 1660 kg i tym samym uzyskaliśmy 249 zł, które zostały przeznaczone na Radę Rodziców. Wyróżnione zostały klasy, które zgromadziły najwięcej elektrośmieci: klasa VI oraz klasa III. Najbardziej zaangażowane osoby z wymienionych klas, oprócz wpisu z  pozytywnego zachowania klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, słodycze, edukacyjne gry ekologiczne, dzięki którym uczniowie będą mogli poszerzać swoją wiedzę na temat dbania o naszą planetę.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, rodzicom i uczniom za włączenie się w zbiórkę sprzętu elektronicznego.