Listopad i grudzień w naszej klasie

Ostatnie dwa miesiące roku 2023 minęły bardzo szybko. 11 listopada świętowaliśmy uroczystość Odzyskania Niepodległości i braliśmy udział w Akademii Szkolnej. Znamy bardzo dobrze barwy narodowe oraz dumnie śpiewamy hymn Polski. Grudzień był magiczny. Codziennie otwieraliśmy okienka z Kalendarza Adwentowego, w którym ukryte były zadania do wykonania lub niespodzianki. Przygotowywaliśmy piękne ozdoby na Kiermasz Świąteczny, na którym wystąpiliśmy. Odwiedził nas Mikołaj z prezentami dla którego zatańczyliśmy i zaśpiewaliśmy! Ozdabialiśmy pierniczki, malowaliśmy bombki, które później powiesiliśmy na naszej pachnącej choince. Wigilia klasowa upłynęła nam w radosnej atmosferze. Jako Aniołki, Pasterze i Górale wystąpiliśmy podczas Jasełek szkolnych. To był magiczny czas! A co czeka nas w 2024?