„I po feriach…”

Po „długich” feriach zimowych powróciliśmy do szkoły pełni energii i gotowi do nauki. W pierwszym tygodniu po powrocie odbyła się dyskoteka walentynkowa, na której wszyscy świetnie się bawili. Była to świetna okazja do integrowania się i spędzenia czasu razem.
Nasza klasa wzięła udział w akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszej koleżanki i kilku kolegów udało nam się zająć pierwsze miejsce w szkole, co bardzo nas cieszy. Dzięki naszym działaniom udało się zebrać wiele zużytych baterii, telewizorów, telefonów komórkowych i innych elektronicznych odpadów, które zostaną odpowiednio przetworzone. Osoby zaangażowane otrzymały pamiątkowe dyplomy, słodycze (którymi nas poczęstowali), edukacyjną grę ekologiczną, dzięki której będziemy mogli poszerzać swoją wiedzę na temat dbania o naszą planetę. Ponadto, kontynuujemy również akcję zbierania zakrętek, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczniowie przynoszą do szkoły swoje zbiorcze puszki i pomagają w segregacji oraz przeliczaniu zebranych zakrętek. Kilku uczniów naszej klasy aktywnie włącza się w tę akcję – mamy nadzieję, że wkrótce cała klasa się zaangażuje, ponieważ zbierane środki są przeznaczone na pomoc potrzebującym.