Spotkanie z Anną Onichimowską…

W dniu 24 października uczniowie naszej klasy uczestniczyli w spotkaniu z  pisarką powieści dla dzieci, młodzieży i dorosłych w bibliotece Domu Kultury Mors.  Pani Anna Onichimowska opowiadała o swojej pracy, do której natchnienie czerpie z niebanalnych sytuacji życiowych. Natchnieniem są dla niej również podróże krajowe i zagraniczne, zadziwienie rzeczywistością, częste spotkania z czytelnikami, na których w lustrzanym odbiciu widzi efekty swojej pracy.

Barwna narracja, duże poczucie humoru pisarki zaowocowały miłą i swobodną atmosferą spotkania. Na koniec zdobyliśmy autografy (nieprawdopodobnie cenne na allegro). Po spotkaniu nadmiar energii spożytkowaliśmy na szalone zabawy na lodowisku. Było super ( tylko czemu jest ono takie śliskie i twarde…)