Bezpieczne ferie

Aby czas zimowego wypoczynku dostarczył radosnych i niezapomnianych wrażeń uczniowie klasy I uczestniczyli w zajęciach dotyczących bezpiecznego wypoczynku na feriach . Podczas nich utrwalili zasady bezpiecznego zachowania się na sankach, nartach,  łyżwach , basenie oraz na drodze. Zwrócono uwagę uczniów na przestrzeganie zasad higieny, właściwego odżywiania i stosownego do pogody ubioru.

Następnie  odbył się konkurs plastyczny Bezpieczne ferie. Każda praca była wykonana pomysłowo. Po ciężkich zmaganiach jury wybrało zwycięzców: Kasia Ozga – I miejsce, Hubert Longosz  II miejsce, Piotrek Sumień III miejsce i dwa wyróżnienia dla Emilki Szerszeń i  Julki Trojan. Sponsorem nagród byli Rodzice naszej koleżanki, którym serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.