Komers

W czwartek 30 stycznia zorganizowaliśmy nasz pierwszy bal przed egzaminem gimnazjalnym. Sala udekorowana na srebrno-różowo dodawała wieczorowego klimatu oraz była bardzo szykowna. O godzinie 17.00 rozpoczęliśmy Komers tańcząc poloneza. Nauczyła go nas profesjonalna tancerka, która jest mamą jednego z naszych kolegów. Jej praca nie poszła na marne. Zatańczyliśmy go bez żadnej pomyłki, z pełną gracją. Po tańcu udaliśmy się do sali, w której czekał na nas pięknie wyglądający i pyszny tort. Około godziny 18.00 wszyscy udali się na hol szkoły, na którym czekali na nas wynajęci wodzireje. Zapewnili nam wspaniałą zabawę. Nauczyli nas kilka nowych układów tanecznych do znanych piosenek. Przywieźli ze sobą również chustę klanzę, przy której przypomnieliśmy sobie dziecięce lata. Zabawa w krzesełka przyprawiła nam dużo radości. Nie mogło też zabraknąć pociągu, który przejechał po parterze naszej szkoły z konduktorem na czele. Po 22.00 zakończyliśmy zabawę z uśmiechem na twarzy i rozeszliśmy się do domów.

Opracowała Andżelika Słota