Jesienne spotkanie

10 października uczniowie naszej klasy  uczestniczyli w spotkaniu „ Jesień na sportowo”. Wspólnie z rodzicami  oraz koleżankami i kolegami z kasy I B aktywnie spędzili piątkowe popołunie na grach i zabawach ruchowych.  W jesiennej scenerii parku przy Dworku w Straszęcinie dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych, bawiły się chustą animacyjną, zbierały kolorowe liście i kasztany. Przy organizacji zabaw dużą pomoc okazały uczennice II klasy gimnazjum: Paulinka, Weronika i Wiktoria.

Jednak największą atrakcją spotkania była dla dzieci możliwość poznania kucyka Maciusia i przejazd bryczką. Dzięki uprzejmości pana Andrzeja Rokity dzieci  przeżyły wiele radosnych i niezapomnianych chwil. Mogły podejść i pogłaskać kucyka, wysłuchały ciekawego opowiadania o upodobaniach Maciusia. Za wspaniałe spotkanie dzieci podziękowały samodzielnie wykonanym pamiątkowym  plakatem oraz koszem jabłek, które należą do przysmaków kucyka. Wszyscy bardzo serdecznie dziekujemy panu Andrzejowi za wspólnie spędzony czas, który wszyscy długo zachowają w pamięci.