Misie w szkole

Pluszowe misie – miękkie i miłe w dotyku są ulubieńcami dzieci od 112 lat. Pocieszają, dodają otuchy i są najważniejszymi z przytulanek. Często pomagają przetrwać trudne chwile. My przypomnieliśmy sobie historię niedźwiadka z USA, a przy tym dowiedzieliśmy się wiele o życiu niedźwiedzi.  Zdobytą wiedzę wykorzystaliśmy podczas quizu. W tym dniu każdy napisał kartkę z życzeniami do „Misia Pysia” . Wszyscy opowiadaliśmy o własnych przygodach z ulubioną maskotką przyniesioną w tym dniu do szkoły.

Oczywiście nie zabrakło wspólnych zabaw: my- postacie z bajek i pluszaki. Wreszcie nadszedł czas na wspólne prace –misie wykonywane z resztek materiału, włóczki, sznurków,  plasteliny… Choć święto trwało krótko to dało okazję do połączenia nauki z zabawą. My i maskotki czekamy z niecierpliwością na kolejne świętowanie.