Mistrz Pięknego Czytania

6 marca w naszej klasie odbył się konkurs Mistrz Pięknego Czytania. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych i wdrożenie do pięknego czytania. Każdy uczestnik czytał jeden, wcześniej przygotowany w domu, fragment tekstu  oraz drugi nieznany wybrany losowo. Jury oceniało prezentacje uczniów w skali 1-6 według następującego kryterium: poprawność, płynność, wyrazistość i intonacja czytania . Tytuł „Mistrza Pięknego Czytania” zdobyli: Oliwia Dziedzic, Sylwia Pietrucha, Oliwia Oleksy, Wiktoria Sawuła, Emilia Szerszeń, Karol  Ciesielski, Dawid Dydo.

Wyróżnienia otrzymali: Artur Harla, Piotr Sumień, Milena Wilczyńska. Uczniowie klasy II składają serdeczne podziękowanie jednemu z Rodziców, który był fundatorem atrakcyjnych nagród.