„Dzień gofra”

W wiosenne piątkowe popołudnie 27.03.2015r. uczniowie z klasy I B przyszli do szkoły z ….. rodzicami i rodzeństwem. Wspólnie chcieliśmy miło spędzić czas. Główna atrakcją naszego spotkania były gofry, które przygotowaliśmy w klasie. Zajęły się tym oczywiście nasze mamy. Sprawnie obsługiwały kilka gofrownic, w których piekły się gofry. Każdy z nas mógł zjeść gofry z różnymi dodatkami: bitą śmietaną, cukrem pudrem, dżemem, kakao, owocami lub posypką.

Mieliśmy przy tym sporą przyjemność i zabawę, bo część z nas nie znała takich smaków. W trakcie spotkania były wspólne zabawy i tańce z rodzicami do ulubionych przebojów. Nauczyliśmy nawet naszych rodziców kilku zabaw i piosenek. Cieszymy się, że w ten sposób spędziliśmy wiosenny piątek. Przekonaliśmy się, że dobrze czujemy się w swoim towarzystwie nie tylko podczas zajęć lekcyjnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w organizacji tego miłego spotkania. Dziękujemy z całego serca!!!