Konkurs piosenki wiosennej.

14 kwietnia mieliśmy zaszczyt wystąpić jako uczestnicy zorganizowanego przez naszą panią pierwszego „Wiosennego konkursu piosenki” dla uczniów klasy I B. Przed szanownym jury w składzie: p. dyrektor - Alicja Błońska, p. Wiesława Aletańska i p. Aldona Kowalik do rywalizacji przystąpiło 12 uczniów naszej klasy. Każdy z nas zaśpiewał piosenkę o tematyce wiosennej. Do konkursu przygotowywaliśmy się samodzielnie lub przy współudziale rodziców. Konkurencja była duża.

Wykazaliśmy się wszyscy odwagą i zaprezentowaliśmy jury swój talent wokalny, taneczny i aktorski. Podczas prezentacji jury oceniało poziom wykonania  utworu oraz ogólny wyraz artystyczny. Ładne przebrania i ciekawe rekwizyty podkreśliły charakter wykonywanych przez nas piosenek. Komisja po wysłuchaniu wszystkich prezentacji przyznała następujące miejsca: I – Wiktorii i Tomaszowi M.,  II - Julii i Patrykowi Ch. i   III – Oliwii i Krystianowi Bork. Nagrodę specjalną otrzymał Mikołaj za interpretację piosenki. Nasz wysiłek został wynagrodzony gromkimi brawami, dyplomem oraz nagrodami ufundowanymi przez sponsora dla wszystkich uczestników konkursu. Wróciliśmy do domu z uśmiechem na twarzy. Serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas.