Zaczarowany "Mały Książę"

W maleńkiej róży kochał się

Książę na jednej z wielu gwiazd
Nie widział przedtem innych róż
Kiedy w daleki poszedł świat…

28 kwietnia 2015

To było niezwykłe wydarzenie! Wzięliśmy udział w przedstawieniu teatralnym pt.”Mały Książę” w wykonaniu aktorów Teatru im.L.Solskiego w Tarnowie.

Tytułową rolę powierzono naszemu rówieśnikowi, uczniowi klasy czwartej. Podziwialiśmy jego umiejętności i talent, bo przedstawienie trwało 100 minut, a główny bohater był na scenie cały czas. Jakie było nasze zdziwienie, gdy czekając na autobus zobaczyliśmy Małego Księcia, który z plecakiem po przedstawieniu wędrował do szkoły…A samo przedstawienie było zaczarowane, pełne śpiewu, barwnych obrazów i wspaniałych słów.  Mały Książę wędrując po planetach pokazywał dziwny świat dorosłych oczami dziecka. Jaka szkoda, że dorośli zmieniają się dorastając. W przerwie obejrzeliśmy w foyer wystawę obrazów i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.