To już jest koniec……

W dniu 26 czerwca uczniowie klasy I  B wraz z Rodzicami zorganizowali ognisko klasowe z okazji  zakończenia roku szkolnego.  Spotkaliśmy się przy altankach na terenie boiska szkolnego, aby wspólnie z rodzicami i naszą wychowawczynią spędzić razem to ostatnie piątkowe popołudnie przed wakacjami. Już na samym początku czekała na wszystkich niespodzianka w postaci zimnych lodów, które wszyscy zjedliśmy ze smakiem. Następnie częstowaliśmy się  ciastem z truskawkami domowej roboty.

No… może nie wszyscy, bo dzieciaki zaraz zaczęły grać w piłkę nożną i inne gry terenowe. W międzyczasie rozpaliliśmy grilla i ognisko, a mamy z zapałem przygotowały kiełbaski. Podczas spotkania do meczu piłki nożnej włączyli się tatusiowie, więc zabawa była super. Chłopcy wreszcie mogli zagrać mecz, o jakim marzyli od dłuższego czasu. Dziewczynki natomiast uczyły się skakać w gumę i zajmowały się kotem Julii, który był bardzo dzielny i wytrzymywał wszystkie pieszczoty. Najwięcej radości sprawiła dzieciom i rodzicom konkurencja przeciągania liny. Nikomu nie chciało się wracać do domu. Przy rozstaniu wszyscy wspólnie zdecydowali, że trzeba będzie wkrótce powtórzyć ognisko . . .

P. S.

Życzę wszystkim uczniom i rodzicom słonecznych wakacji!!! – wych. Aldona Kowalik