Rok szkolny tuż, tuż ………….

Uczniowie jeszcze wypoczywali leniwie na wakacjach, a w ich klasie trwały gorące przygotowania do nowego roku szkolnego 2015/2016. Dzięki inicjatywie rodziców udało nam się zrealizować plan na wakacje i odnowić meble w naszej sali. W dniach 21 i 22 sierpnia tato Patryka – pan Łukasz Chodor i mama Anna wraz z siostrą Paulinką oraz tato drugiego Patryka  - pan Dariusz Langner z wielkim zaangażowaniem malowali meble dla swoich pociech i reszty dzieciaków z klasy.

Pracy było sporo, ale doświadczenie i wiedza tatusiów sprawiły, że połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Teraz musieliśmy cierpliwie poczekać, aż poszczególne części mebli wyschną.  We wtorek -  25.08.2015 r. z pomocą taty Oliwii – pana Jacka Krystka i taty Bartosza – pana Grzegorza Kufla oraz pani Dyrektor, mogliśmy je złożyć w całość i ponownie ustawić na właściwe miejsce. Ponadto Pani Ania Ch., wykonała  atrakcyjne wiszące jesienne dekoracje do sali. Jako wychowawca dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy aktywnie brali udział w odrestaurowaniu klasowej meblościanki i poświęcili swój cenny czas. Dzięki Wam klasa nabrała nowych kolorów i świeżości, a dzieciakom milej będzie spędzać  w niej szkolne dni drugiej klasy.

Serdecznie dziękuję !!!