Spotkanie z pisarką Panią Agnieszką Tyszką

W środę 23 września klasa V wraz z VI udały się autokarem do Domu Kultury Mors w Dębicy. Punktualnie o godz. 9.30 wyruszyliśmy spod szkoły. Droga ze Straszęcina do Dębicy była krótka i już po 10 minutach byliśmy na miejscu. Najpierw udaliśmy się do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Domu Kultury Mors. Tutaj spotkaliśmy  się z pisarką Panią Agnieszką Tyszką.

Dyrektor biblioteki serdecznie powitała zaproszonego gościa. Pisarka opowiadała o swojej twórczości, rozmawiała z nami o czytelnictwie, chętnie bawiła się z nami  w kalambury. Na końcu spotkania autorka w swoich książkach podpisywała nam dedykacje.  Z Domu Kultury Mors udaliśmy się do Aquparku. Tutaj wszyscy uczestnicy bawili się wspaniale. Zabawy w wodzie dały nam wiele radości. Czuliśmy się jak na wakacjach. Wróciliśmy do szkoły nieco spóźnieni, lecz nikt nie czuł się zmęczony. Sądzę, że takie wycieczki przynoszą wiele korzyści dla ciała i ducha.
Oby ich więcej !