,,Superowo – Andrzejkowo” w Pizzerii Pietro

26 listopada z okazji Andrzejek uczniowie klasy I A i B wyjechali na wycieczkę do "Pizzerii Pietro” w Czarnej. Na uczestników czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Na początku pod nadzorem pana Piotra, każde dziecko samodzielnie wykonało pizzę z ulubionymi dodatkami, a następnie na dużej łopacie, samo wkładało swoją pizzę do pieca. Czas oczekiwania na pizzę umilały różnego rodzaju zabawy.

Dzieci mogły również przekąsić ciasteczko jak i napić się soczku. Po pysznym posiłku pizzeria przeobraziła się w dyskotekę, a na parkiecie pojawiły się dzieci w różnych strojach, popisując się swoimi tanecznymi talentami i znajomością najnowszych przebojów. Dzieci brały również udział w konkursie plastycznym i za pomocą kredek opisywały to, co najbardziej im się podobało podczas pobytu w pizzerii. Jak się okazało, konkurs okazał się wielkim sukcesem dla naszej klasy, gdyż zdobyli pierwsze trzy miejsca, za co otrzymali wspaniałe nagrody w postaci karnetów na darmową pizzę. Na koniec imprezy, Pan Piotr zabrał dzieci na zewnątrz, gdzie w małej zagrodzie znajdowały się zwierzątka. Po zabawie na świeżym powietrzu dzieci w ramach podziękowań wręczyły Panu Właścicielowi piękną dużą różę wykonaną własnoręcznie. Zabawa była świetna i z pewnością godna polecenia.