Spotkanie z Mikołajem

Okres przedświąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. W tym roku nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, udało mu się dotrzeć do naszej szkoły i pojawił się 4 grudnia u nas w klasie. Długo oczekiwany przez dzieci gość - Mikołaj – kochany przez wszystkie dzieci, przybył w towarzystwie dwóch aniołków. Dzieci się bardzo ucieszyły z tej niezwykłej wizyty.

Podczas spotkania z Mikołajem zaśpiewały Mikołajowi piosenki, odpowiadały na pytania i opowiadały o swoich zainteresowaniach. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci słodkimi upominkami. Uczniowie też mieli dla niego niespodziankę. Poczęstowały Świętego Mikołaja własnoręcznie upieczonymi piernikami i podziękowały za prezenty.