Ostatni sprawdzian!!!

Dnia 5 kwietnia 2016 roku pisaliśmy sprawdzian szóstoklasisty. O godzinie 8:55 cała nasza klasa w strojach galowych czekała przed salą gimnastyczną, gdzie miał rozpocząć się egzamin. Pani czytała imiona i nazwiska uczniów, a osoba, której imię właśnie było czytane, wchodziła do sali. Następnie uczeń losował numerek ławki, w której miał siedzieć. O 9.00 zaczęliśmy pisać. Najpierw był język polski i matematyka.

Po 80 minutach zakończyliśmy pierwsza cześć egzaminu. Następnie mieliśmy 45 minut przerwy. Poszliśmy do klasy, aby coś zjeść. Potem udaliśmy się na podwórko szkolne, gdzie graliśmy w piłkę ręczną. Niestety ubiór, który mieliśmy na sobie nie był przeznaczony do biegania, co nam w niczym nie przeszkadzało. Oczywiście nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia. Na egzamin z języka angielskiego zostaliśmy podzieleni  na 3 grupy. Po upływie 45 minut byliśmy wolni. Mogliśmy iść do domu, na lody albo gdzie się komu podobało. To nie był taki trudny dzień. Jedno jest pewne, że przeszliśmy do historii, gdyż był to ostatni sprawdzian szóstoklasisty!