Powitanie wiosny

8 kwietnia 2016 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. Przedstawienie pod hasłem ,,Witaj wiosno” przygotowały przedszkolaki z grupy II i III, dla rodziców oraz dzieci i nauczycieli z pozostałych grup . Podczas przedstawienia można było zaobserwować, jak dzieci wcieliły się w swoje role i z jakim zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności zgromadzonej widowni.

Mali aktorzy mieli na sobie przepiękne, kolorowe  i niezwykle oryginalne stroje. Wśród nich były żabki, bociany, motyle i kwiaty, słoneczko i śpiący jeszcze miś. Na scenie nie zabrakło również Pani Wiosny w kolorowej sukni. Na program artystyczny składały się wesołe, żywe  i skoczne tańce: Taniec żabek i bocianów, a także  taniec motyli  z  akcesoriami w kolorach tęczy  do muzyki poważnej,   oraz piosenki, wiersze i dialogi. Uroczystość  była wyjątkową okazją do wzajemnego zintegrowania się i osiągnięcia osobistych sukcesów przez każde dziecko. Mamy nadzieje że wiosna na dobre już u nas zagości.

Dziękujemy rodzicom za włączenie się do przygotowania przedstawienia i strojów dla dzieci.