Cała Polska Czyta Dzieciom

29 kwietnia odbyło się spotkanie z panią Kasią, absolwentką naszego przedszkola. Pani Kasia  będąca aktualnie studentką  opowiedziała wszystkim dzieciom historię swojej edukacji oraz ciekawostki z momentu, w którym to ona była przedszkolakiem.  Zaprezentowała dzieciom swoją pasję, którą jest gra na skrzypcach.

Dzieci poznały wygląd instrumentu oraz wysłuchały pięknego utworu.  Okazało się, że starsze dzieci pamiętają panią Kasię z czasu,  w którym gościliśmy ją na występie jasełkowym i na którym już wtedy zaprezentowała nam swój talent. Na zakończenie spotkania pani Kasia w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała przedszkolakom bajkę. W podziękowaniu za miłe spotkanie przedszkolaki wręczyły absolwentce podziękowanie  a pani Kasia zapewniła , że jeszcze odwiedzi nas w przedszkolu.