Dzień otwarty dla rodziców

W dniu 12 maja w grupie Krasnali odbył się dzień otwarty dla rodziców. Przybyli rodzice mogli zaobserwować dzieci w zaplanowanych działaniach dydaktycznych  nauczycieli, ale też duży postęp w rozwoju psychoruchowym maluchów. Na początku dzieci poprzez zabawę poćwiczyły narządy mowy, a następnie zaprezentowały krótką scenkę z ,,Czerwonego Kapturka’’.

Zabawa w teatrzyk wyzwoliła pozytywne emocje u dzieci, które obserwować można było w dalszej ich ekspresji muzycznej, ruchowej i plastyczno-technicznej. Ostatnim działaniem dzieci było wykonanie biedronki przy równoczesnym zaangażowaniu rodziców. Prace te będą wyeksponowane na przedszkolnym korytarzu. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały uśmiechnięte buźki w nagrodę za aktywny udział w zajęciach. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i dużym zainteresowaniu ze strony rodziców.