Dyskoteka z okazji Dnia Chłopka

29 września o 16:00 w naszej szkole rozpoczęła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Otworzył ją tradycyjny belgijski. Zabawa rozkręcała się w miarę upływu czasu. Taniec w parach, w kółku – co kto woli. W końcu przyszedł czas na wybór Mistera Podstawówki i Gimnazjum. Do finału walk o zdobycie tytułu przeszli właśnie chłopcy z naszej trzeciej gimnazjum. Któżby inny? Sebastian i Olek w ostatecznej rozgrywce, jaką było wymalowanie sobie paznokci musieli wykazać się pomysłowością w dobraniu kolorów no i… jaką taką umiejętnością malowania oczywiście!

Po bezdyskusyjnym wyborze publiczności Misterem Gimnazjum został Olek. Gratulujemy! Po emocjonujących wyborach wróciliśmy do zabawy, usłyszeliśmy parę dedykacji (niektórych jakże dobranych do piosenki) i tańczyliśmy dalej. Trzecia gimnazjum w końcu wie przecież jak się bawić. Chusteczka, kaczuszki, kula śnieżna, klasyczny pociąg… nie mogło nas w tym zabraknąć! W końcu to nasz ostatni rok takich dyskotek tutaj … . Zabawa zakończyła się o 19:00, choć wielu z nas chciałoby, by potrwała jeszcze dłużej, bo było świetnie. Na zakończenie dowiedzieliśmy się, że wybory na przewodniczącego szkoły wygrał Karol !!! Gratulujemy ! Odnieśliśmy podwójne zwycięstwo jednego dnia. Całkiem przyzwoity wynik.

Kinga Dębska