Wizyta w kuchni - urządzenia elektryczne

Realizując temat tygodniowy "Urządzenia elektryczne" dzieci z grupy "Krasnalki" w dniu 02.11.2016r  wybrały się na wycieczkę do kuchni przedszkolnej. Dzieci poznały przedszkolny jadłospis oraz podstawowe zasady zdrowego odżywiania. Zapoznały się ze strojem i pracą kucharza a następnie z ciekawością obserwowały urządzenia elektryczne znajdujące się w kuchni.

Przedszkolaki miały możliwość porównać wielkość garnków i niektórych naczyń, z których panie korzystają przygotowując posiłki dla dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszył się magazyn, w którym Pani intendentka przechowuje zakupione produkty na półkach, w skrzyniach, a mięso lub inne towary znajdują się w lodówkach i zamrażarkach. Dzieci poznały urządzenia elektryczne oraz  ich przeznaczenie. Dziękujemy Paniom z kuchni za miłe przyjęcie.