"Magiczne ogrody" - wycieczka

Dnia 20 czerwca 2017 dwie grupy z naszego przedszkola: Krasnalki oraz Muchomorki, wraz z rodzicami pojechały na wycieczkę rodzinną do Janowca nad Wisłą, gdzie wśród łąk, lasów i lessowych wąwozów, znajduje się rodzinny park rozrywki Magiczne Ogrody. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów wkroczyliśmy do niezwykłego świata zamieszkałego przez tajemnicze istoty.

Wśród drzew, tysięcy kwitnących krzewów i kwiatów, schronienie odnalazły olbrzymie gąsienice, smoki, Bulwiaki, Drzewce, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i waleczne Krasnoludy. Dzieci bawiły się z baśniowymi postaciami - animatorami, którzy znają masę ciekawych zabaw i historię Magicznych Ogrodów. Po wspaniałej zabawie zjedliśmy smaczny obiad w restauracji znajdującej się w parku, odwiedziliśmy również  sklep z oryginalnymi pamiątkami. Park zdobią wspaniale rośliny , które sprawiają, że staje się on wspaniałym miejscem zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci, ale też przystanią dla tych, którzy odpoczywają na łonie natury.