Pierwszy dzwonek za nami

Pierwszy dzwonek i prawdziwie wrześniowa aura oznajmiły nam, że już czas zacząć nowy rok szkolny. Plaża, jeziora i gorące słońce… do zobaczenia za rok. Póki co, jest 4 września, a my stanęliśmy u progu naszej szkoły jako uczniowie już klasy IV. Pani dyrektor przywitała wszystkich serdecznie, życząc wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, a nasi koledzy z klas gimnazjalnych przedstawili humorystyczne scenki - refleksje na temat uczniowskiej szkolnej niedoli.

Zaraz potem udaliśmy się do sali 205, gdzie nasza wychowawczyni udzieliła nam kilku rad „na dobry początek”. Czekają na nas teraz same wyzwania. Nowe zajęcia, nowi nauczyciele, nowe sale lekcyjne … i pewnie niemały zawrót głowy.

Obiecujemy dać z siebie wszystko. Nie zgubić ciekawości świata i zapału do odkrywania na nowo, służyć pomocną dłonią, świecić przykładem i tryskać humorem… być prawdziwym ANANASEM z 4a!