Powtórka z sukcesu Patrycji i Amelki

15. XII. 2017 r. został rozstrzygnięty VIII  konkurs plastyczny pt., Śnieżna zima zaklęta w bombce, w oparciu o Baśnie H.Ch.Andersena”, który był  zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole WELDON Kids w Dębicy przy współpracy  producenta farb – LaboFarb Sp.z o.o. w Dębicy.Wzornictwo na bombce musiało uwzględniać ilustrację z baśni H.Ch.Andersena. Do każdej pracy należało dołączyć motto przewodnie w formie cytatu z wybranego utworu.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I-III szkół podstawowych z powiatu dębickiego. W konkursie, tak jak w zeszłym roku, wzięły udział nasze koleżanki Amelia Szałęga i Patrycja Chorąży. Amelia wybrała baśń pt.,,Dziewczynka z zapałkami”,a Patrycja „Brzydkie kaczątko”. Komisji konkursowej najbardziej podobała się  bombka Patrycji i przyznała jej I miejsce, praca  Amelii Szałęgi zajęła miejsce II. Dziewczynki,jak i w zeszłym roku, otrzymały cenne nagrody, a nasza szkoła, otrzymała farby firmy LaboFarb. Prace naszych koleżanek zostały wyeksponowane na wystawie w Galerii Dębickiej.  Gratulujemy!