Zabawa karnawałowa

19 stycznia wspólnie z koleżankami i kolegami z klas 1-3 bawiliśmy się na zabawie karnawałowej. Była to okazja do wystąpienia w dyskotekowym stroju i makijażu lub przebrania się za ulubionego bohatera. W czasie spotkania prowadzonego  przez animatora zabaw każdy mógł zaprezentować swoje zdolności artystyczne. Konkursy i rywalizacja taneczna i sportowa pomiędzy dziewczynkami i chłopcami przyniosła wszystkim dużo zabawy i emocji.

W czasie przerwy czekał na dzieci  poczęstunek w  przygotowany przez rodziców. Wszyscy z okrzykami radości powitali mamę Bartosz, która zasponsorowała i  przywiozła dla wszystkich pizzę. Nieoceniona była również pomoc mamy Dominika  i Mikołaja, które zorganizowały karnawałowe przyjęcie. Wszyscy świetnie się bawili. Dzieci zmęczonych tańcami, ale bardzo zadowolonych odebrali wieczorem  rodzice. Za rok powtórzymy karnawałowe szaleństwo.