Szalona Noc Filmowa

W nocy z piątku 18 maja na 19 maja dość liczna grupa z naszej klasy wzięła udział w organizowanym przez Samorząd Uczniowski nocy filmowej. Cała impreza zaczęła się o 19.30. Pełni zapału i dobrego humoru, zaopatrzeni w materace, karimaty, koce, śpiwory i poduszki zebraliśmy się w sali gimnastycznej. Po znalezieniu sobie dobrych miejscówek na podłodze pod kaloryferami z niecierpliwością oczekiwaliśmy na początek maratonu filmowego, który rozpoczął się odtańczeniem tańca belgijskiego.

Tańczyliśmy całe 9 minut! Pierwszy film jaki oglądnęliśmy to „Kapitan Philips”. Właściwie kto oglądał to oglądał. Niektórzy z nas znaleźli sobie inne zajęcie… Kolejnym filmem był film fantastyczno- naukowy. Około godziny 2 w nocy znowu zatańczyliśmy belgijskiego i znowu kolejny film. Tym razem był to film pt. „Jestem Bogiem”. Na dzień dobry tj. o szóstej rano p. Ewelina włączyła katastroficzny film, oparty na faktach pt. „Żywioł. Deepwater Horizon”.  Po projekcji wzięliśmy się za sprzątanie sali. A było co sprzątać, oj było. I tak pełni dobrych wrażeń, zmęczeni po nieprzespanej nocy zakończyliśmy nasza pierwsze w szkole noc filmową. Już teraz czekamy z niecierpliwością na następną.