Wygraliśmy tablicę interaktywną

Jest! Mamy tablicę interaktywną! A wszystko zaczęło się od tego, że pani Ewelina Piękoś wykonała prezentację lekcji matematyki „Poznajemy układ współrzędnych”, którą można prowadzić  za pomocą tablicy interaktywnej i wysłała ją na konkurs. No i dostała się do finałowej dziesiątki! Wygrywały pierwsze trzy miejsca.

A decydowały o tym internauci, którzy oddawali głosy na najlepszą prezentację. Prowadziliśmy niemal od początku i przez całe dwutygodniowe głosowanie. W ostatnich dniach spadliśmy na drugie miejsce ale nie poddaliśmy się. Niesamowite samozaparcie i zaangażowanie naszych nauczycieli i nas samych doprowadziło naszą szkołę do zwycięstwa! Mieliśmy 3102 glosy! Na początku kwietnia tablica dotarła do szkoły i została zamontowana w naszej klasie. Jesteśmy dumni, że się nie poddaliśmy, że tyle osób pomogło nam głosować. Dziękujemy.