"Ostatni dzwonek rozbrzmiewa z wielką siłą

Za chwilę wszyscy w marzeniach się rozpłyną

Ostatnie gesty i słowa pożegnania

Kilka uśmiechów i kilka łez

Bo wakacji nadszedł czas"

Tak minął kolejny rok nauki i nadszedł czas na rozstanie z naszą wychowawczynią i Danielem , który zmienia miejsce zamieszkania i już w klasie IV nie będzie chodził z nami do klasy.  Miniony rok był dla nas pełen wyzwań, pracy, ale również mile spędzonych chwil podczas zabaw, wycieczek i imprez klasowych.  Każdy z nas miał możliwość rozwijać swoje uzdolnienia i zainteresowania. Zdany pierwszy egzamin „Trzecioteścik” był dużym wyzwaniem, ale z osiągniętych wyników była dumna z nas pani wychowawczyni i rodzice. W czerwcu wyłoniono zwycięzców w konkursach: matematycznych, ortograficznym, plastycznych, systematycznego oszczędzania, a na zakończeniu roku szkolnego otrzymaliśmy nagrody  za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz za 100%  frekwencję. Teraz nadszedł czas, żeby odpocząć i spędzić więcej czasu  z rodzicami.  Do zobaczenia we wrześniu.