Niech ŻYJĄ WAKACJE!!!

Wszyscy cieszyliśmy się oczekując wakacji, ale teraz to nie wiemy czy lepiej nie było w szkole ha ha ha. Pewnie coś w tym jest, bo ostatnie dni kiedy już nauczyciele nie pytali i nie mieliśmy książek - to było suuuuper! A teraz wolny czas i nie wiadomo co z nim zrobić, bo i pogoda nie sprzyja wakacyjnej atmosferze. Ta pogoda to trochę jak cały rok szkolny w naszej klasie. Zawaliliśmy, przynajmniej niektórzy. Zamiast wypracować lepszą średnią a niżeli w ubiegłym roku, to jest gorzej.

Dobrze, że chociaż pięcioro z nas ma się czym pochwalić. Na Julkę, Dominików, Jakuba no i naszą nową  koleżankę Martynę można było liczyć. Bez nich wypadlibyśmy blado. A oceny z zachowania dostaliśmy takie, że lepiej nie wspominać, tak źle to jeszcze nie było. Ale po wakacjach będziemy starsi i może uda nam się poskromić niesforność i lenistwo. A jak pojemy cebuli (podobno pomaga na pamięć) to może więcej zapamiętamy. Teraz cieszymy się czasem wolnym i planujemy - co będziemy robić? Do zobaczenia po wakacjach! Wszystkim, życzymy wielu przygód a nauczycielom udanego wypoczynku.